"Where are my angels, sweet sweet angels..."
Greetings everyone. Jsem tady a stýskalo se mi.
Všichni jste mi moc chyběli, proto se na krátký čas
a po dlouhém stěhování vracím zpět. Držte mi pěsti
a možná tady chvíli zůstanu. Začíná se mi u vás líbit.
Cheers Jilly:-*Don't waste yourself! http://www.youtube.com/watch?v=QQtLoJlQD6E

12. července 2011 v 22:40 | J.
Killer in me is a killer in you...my love!

I kind of took a day off today. Or rather the afternoon and evening but nevermind:) Bodlo mi to:) Škoda, protože jsem teď mohla zewlingovat v bytě přátel s vynikající Frankovkou (červené víno) a koukat na Black books nebo něco podobně zvráceného:) Avšak mé čtyři hodiny spánku si vyžádaly svou sladkou daň. Pustila jsem si Boba Dylana-Modern tines z 2006 a zhruba někde uprostřed When the deal goes down jsem usnula. Kdo by se mi divil:)

Večer jsem tedy strávila obklopená svými nejbližšími. Lerouxem, Ďáblem v těle, Studijními plány, Dylanem,I ♥ YOU not a pro změnu celkem oddychovým Switched at birth a Nine life of Chloe King, což je neskutečná, téměř až Disneyovská kravina, ale líbí se mi jméno Chloe:-p

Opět jsem se nechala vydeptat a učinila jsem rozhodnutí nikdy se nechovat chudinka (leda bych z toho pro změnu něco měla), za žádnou cenu se nepřetvařovat jako to lidé kolem mne s takovou oblibou činí a taky couple days off of my friends. I need a break. Nějakou dobu se vyvarovat kontaktu s nimi v té zpropadené míře jako doposud. Je to pro všechny moc dobře:)I don't understand, but I've have learned something. Life is nothing if you don't take chances. Yes, there will be some pain along the way but...
yeah, yeah, everyone's telling me there's gonna be some pain. Well I know, but when it happens, you will find out, that everytime it will be just you, alone, who have to take care of it. You can't rely on anyone.

Když se mne někdo zeptá, jestli mi tohle pomáhá řeknu...nevím...

Don't waste you! Or everything that's gonna last is bitterness.

Jsem si moc dobře vědoma, že poslední články, nedávají žádný smysl. Možná by bylo v pořádku kdyby dávaly smysl alespoň mně, ale ani to nelze brát tak docela vážně. Jsou to výkřiky do tmy. Snaha ho utřídění nepřebernosti myšlenek. Krásná snaha a uklidňující:) Bohužel asi teh times go bye píšu články stále delší a delší a pak se v nich ztrácím. Ve článcích ne, jen v myšlenkách:)

"If you said that you care about me and you ment it than why are you standing there and watching me crying?"
You see? I don't know how to trust people.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama