"Where are my angels, sweet sweet angels..."
Greetings everyone. Jsem tady a stýskalo se mi.
Všichni jste mi moc chyběli, proto se na krátký čas
a po dlouhém stěhování vracím zpět. Držte mi pěsti
a možná tady chvíli zůstanu. Začíná se mi u vás líbit.
Cheers Jilly:-*Dost o tom. http://www.youtube.com/watch?v=FJTzc3zrIrw&feature=related

12. července 2011 v 0:54 | J.
Měla bych jít spát. Ale nechci. Chtěla bych něco psát. Ten plynulý zvuk, to ťukání klávesnice je jako ukolébavka:) Občas si jen tak sednu a přejedu prsty po klávesnici. Některým lidem to dává pocit, že jsou schopní všeho. Jsou schopní myslet. Ale hlavně jsou schopní pamatovat si. Věříte na lásku? Věřím, že existuje, stejně jako existuje nenávist, existuje vztek, existuje smutek, existují sympatie. Je to emoce. Emoce, které je přikládán větší význam. "Víra, naděje a láska."
Láska na první pohled. Tomuhle říkáte láska? Není to jen sympatie? Co je tedy to, když člověka znáte, když ho obdivujete, když mu rozumíte, když mu věříte, když na něm všechno poznáte, když vidíte, že má špatnou náladu, když chápete jeho špatnou náladu, když znáte jeho špatné stránky, když chápete jeho špatné stránky, když s nimi umíte žít, když ho umíte podpořit, když ho umíte podržet, když ho chcete podržet, když jste v bezpečí?
Vím, "láska je kurva". "Je to boj, ale krásnej." Není to ten důvod? Proč je láska víc než ostatní emoce? Nebo je to tím, že zanechává stopy. Hlubší. Nejsou to stopy, jsou to zářezy. Hluboko.
Dost o tom.
Zrada bolí. Ale člověk může zradit jen člověka, který mu věřil. Jinak zradit nelze. A to pro nedostatek prostředků. Zrada bolí. Ale z velké části si za ni člověk může sám. Je to přílišným projevem důvery ve špatnou osobu. Nevěřím v bezvýhradnou důveru. Člověk ji stejně musí dřív nebo později ztratit. Zrada bolí, probuďte se! Neměli jste jim to říkat. Neměli by jak vám ublížit. Chci aby lidé neměli jak mi ublížit! Moudro: Je těžké věřit a vkládat důveru v někoho, kdo vám sám dostatek důvery neprojevuje.
Dost o tom.
Chcete vidět dokonalost? Krásu v maličkatosti? Více je někdy méně? Sílu v jednoduchosti? Chcete vidět dokonalost?
Pusťe si tohle a zavřete oči.
Žádné dost o tom. Tohohle není nikdy dost.
Už opravdu dobrou:)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 2:00 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama