"Where are my angels, sweet sweet angels..."
Greetings everyone. Jsem tady a stýskalo se mi.
Všichni jste mi moc chyběli, proto se na krátký čas
a po dlouhém stěhování vracím zpět. Držte mi pěsti
a možná tady chvíli zůstanu. Začíná se mi u vás líbit.
Cheers Jilly:-*Everything is just some kind of twisted around me http://www.youtube.com/watch?v=_sK74e9Guo0&feature=related

18. července 2011 v 23:57 | J.
Dnes to chtělo něco oddychového:) Tak oddychového jako je tohle. Po nadšení, které provázelo první oficiální upoutávku na The Dark kniht rises (pomyslně pomrkávám ke svému plakátu The Dark knight v obří velikosti vlevo ode mne;) jsem si pustila Beastly na jehož trailer jsem kdysi psala recenzi pro filmový server (to bylo v době, kdy můj mozek nebyl zahlcen a má mysl uměla správně fungovat, možná bych se k tomu mohla vrátit). Teď mne neprovází nadšení ale patetický krásný pocit. Hudba byla milá. Udělala jsem si nehty (teď pro změnu do tyrkysova, tudíž ladí s mými vlasy- ano, vím, že tyrkysová je modrá;) Zítra jdu nakupovat a po zítří hurá skřípění kolejí, vůně sametových potahů,dolby stereo sound, popcorn, nachos, předtím malé "grab some coffe" a spousta malých nenápadných slziček:) Pokud se teda budu schopna na film (pochopily jste, že myslím multikino;) soustředit, když uvážím jaké pohledy budu nejspíš nucená snášet od lidí co mne dřív milovali:) Už zbývá jen se rozhodnout jak se chovat. Být i tak milá ke člověku, jenž si to nezaslouží a nanynkovsky doufat, že se věci zlepší nebo se chovat tak jak si zaslouží s vědomím, že budou věci jen horší a už se to nespraví:)Dnes jsem se rozhodla. Chci jednou loft s obrovskými okny a závěsy. Chci jednu stěnu, jenž bude celá z fotografií a výstřižků. Chci si po stěnách psát a kreslit. Chci dokonalou akustiku v každém koutě. Chci dvě až tři tetování:) Na prsty na krk a na zápěstí. Jedno z nich bude houslový klíč. Chci gramofon a chci, chci a chci....chci a chci a vy chcete a oni chtějí, všichni něco chceme. Jak nefér:) Jednou to ale mít budu. I malá okna totiž mohou být obrovská, fotek i lepidla mám k nespočítání a kreslit i psát zvládnu i pod vlivem;) Akustiku mám ve své hlavě, na tetování si jednou vydělám a gramofon vypadá taky nadějně. Ta naděje je důležitá. Taky bych mohla napsat, že se chci uzdravit a k ničemu by to bylo:) Because of this damn fucking hope that is so damn hard for me!

And now serious question. Can this be seriously played on my funural?:)
This is one of these movies that brings back lots of memories:)
This is one of these movies that I'll once play for my child together with Little Nemo: Adventures in Slumberland, Pagemaster, The prince of Egypt and all these Michael Crawford songs:) Cause people, Michael Crawford is so damn amazing like anyone:))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama