"Where are my angels, sweet sweet angels..."
Greetings everyone. Jsem tady a stýskalo se mi.
Všichni jste mi moc chyběli, proto se na krátký čas
a po dlouhém stěhování vracím zpět. Držte mi pěsti
a možná tady chvíli zůstanu. Začíná se mi u vás líbit.
Cheers Jilly:-*I saw a shooting star tonight! http://www.youtube.com/watch?v=CM3jcGsS0Po

11. července 2011 v 1:52 | J. |  Daily


I've spend couple of hours outside tonight. Firstly just walking with my dog and then laying on the ground and simply wathcing the night sky:) I saw a shooting star:) And the most important is that I didn't forget to make a wish. :)

Mám za s sebou nádherný týden. Budu na něj dlouho vzpomínat:)
Budu vzpomínat na pondělí. Na zabouchnuté dveře. Jak jsem stála bosa venku, rozcuchaná a zmatená:) Jak jsem pobavila dvě auta najednou a málem skončila v bazénu:) Budu vzpomínat na Travoltu ve From Paris with Love a Royale cheese. Na ten večer strávený s přáteli u jednoho z nich doma:)
Budu vzpomínat na úterní přelomový zewling, na Lištičky, miláčka Cherry Currie a finální prázdninový úklid:)
Na středu, na tu dokonalou středu s Nikou, jahodovou dření, PLL a starým dobrým Woodsboro v polovině 90. let:) Ty noční procházky po městě, nahrávání a očumování měsíce na poli bylo dokonalý:)
Čtvrtek byl nejnáročnější a proto bude dlouho zálohován:) Marathon Star Wars s R.,H.,K, C a S u mně doma:) Začátek konce nastal v jednu hodinu po obědě. Konec konce pak o půl čtvrté ráno:) Odnesla jsem si z toho zase jedno nikdy více, ale Hana Sola kdykoliv:)
Až v pátek jsem objevila slavný Stormtroopovský zkrat,na který jsme v tom kolotoči zapomněli,koupila si to úžasné tričko, co mám teď na sobě za 40,- a stavila se na improvizovanou grilovačku, abych se rozloučila s nejlepším přítelem:)
Budu vzpomínat na sobotní den s Ghostfacem. Celý dlouhý den s Nikou a Vřískotama. Upřímně mně fascinovalo, že je toho po Star Wars můj organismus schopen:)Taky mne fascinovalo, že Scream 4 byl jedinný, který mně upřímně překvapil vrahem. Ostatní jsem všechny odhadla:)
A budu si doufejme pamatovat i dnešní zewling. Několika hodinové koukání na hvězdičky. Taky koukání na Flight with the conchords, Nanageddon a The Very Potter musical s mým dokonalým bratrem, umělcem a nejlepším přítelem:)
Budu vzpomínat na tohle noční dopisování, většina z článku tady je z minut po půlnoci:)

Mám za sebou nádherný týden. Budu na něj dlouho vzpomínat:)

Příští týden...no neřeknu, že takový nebude. Řeknu, že příští týden bude.:) Bude to autoškola, bude to zápis, bude to fotograf, bude to fyzioterapeut, bude to soukromá party, bude to kino,bude to vítání ztracené dcery a spousta kafe, bude to sekáč a bude to chata. Toť to, čím jsem si jistá.
Teď jsem si jistá ještě jednou věcí. A to, že Buffy, zabíječka upírů z 92 je pěkná hovadina :D A je to horor :D :D :D Asi chcípnu:)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama