"Where are my angels, sweet sweet angels..."
Greetings everyone. Jsem tady a stýskalo se mi.
Všichni jste mi moc chyběli, proto se na krátký čas
a po dlouhém stěhování vracím zpět. Držte mi pěsti
a možná tady chvíli zůstanu. Začíná se mi u vás líbit.
Cheers Jilly:-*Nostalgia is a bitch but we love her! http://www.youtube.com/watch?v=7zJLyUUYevA&feature=related

12. července 2011 v 17:22 | J.
J. je teď studentkou univerzity:) Hlavně ale teď J. jede na hory:) První stupeň nostalgie:) Musí si odpočinout od města a společnosti. Jede tam se svou matkou a bratrem, druhý stupeň nostalgie. A na nevědomky vyslaný impuls své kamarádky si s sebou bere knihu Harry Potter a relikvie smrti. Třetí stupeň nostalgie. Nejvyšší stupeň nostalgie by to byl v případě, že by se jí podařilo ho znovu přečíst na téže místě jako poprvé a že si J. na takové věci jako je nostalgie potrpí. To už ale žel není v silách lidských:D Myslím, že by to mohlo být krásné udpočinutíčko:)
Nádherný otevřený prostor, čerstvý vzduch, slunce, hvězdy, voda, les, vůně, mraky, ticho, houby, klid, žádní lidé, R, M, K, S, H, K atd...ráj na zemi:) J. konečně uteče:) Hooray! :D

Cítím se tak zvláštně:) Osvobozujícně jinak:)

Stalo se vám někdy, že se věci změnily tak rychle a radikálně, že to co bylo dřív se zdá jako naivní zidealizovaná realita, která snad ani nikdy nemohla být skutečná, protože je tak šíleně nepravděpodobná? Je smutné když tomu tak je:) Jsem smutná osoba:)
Říkala jsem, že Alexandr Desplat není dost dobrý. Alexandr Desplat není dost dobrý. On mně nebaví, on mně unavuje. Nemá dost invence, není originální, jen kopíruje atmosféru, která se udělala sama. Přitom by to měla být hudba, co pohání věci kupředu a atmosféru má pod palcem. Škoda slov.

Připoměňte mi, že si chci koupit nějaké literární noviny než odjedu:) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 alfalfa alfalfa | Web | 12. července 2011 v 21:50 | Reagovat

Hory! To bude super. Uži si to tam. Ja som vždy veľmi rada jazdila do hôr, do prírody a na prechádzky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama