"Where are my angels, sweet sweet angels..."
Greetings everyone. Jsem tady a stýskalo se mi.
Všichni jste mi moc chyběli, proto se na krátký čas
a po dlouhém stěhování vracím zpět. Držte mi pěsti
a možná tady chvíli zůstanu. Začíná se mi u vás líbit.
Cheers Jilly:-*Proč je téma týdne něco tak (pod)povrchního?:) http://www.youtube.com/watch?v=men2LVHd9wg

12. července 2011 v 0:24 | J.
Nemám ponětí,co napsat na téma "duchové". To téma mne nijak neinspiruje. Nelíbí se mi ta formulace. Nic mi neříká. Je to něco, co nemůže vzít vážně nikdo komu dřív kamarádky předčítali strašidelné historky z Brava. Něco co nemůže vzít vážně NIKDO, protože si z toho VŠICHNI dělají legraci. Kdyby bylo téma třeba duše, duše je jako milion ku jedné, jako oheň a voda, jako inspirace. "To je tvá duše, vznáší se ve vzduchu jako tisíce úderů bubnů, kláves, tisíce tónů víří v nezapomenutelném výbuchu čisté kreativity duše."
Možná máme své vlastní duchy. Tančí v naší hlavě jako myšlenky nebo vzpomínky, které chceme zapomenout. Nechceme je vidět tančit. Tanec je příliš hypnotizující. A když si je vybavíme, je to jako duch. Pozůstatek něčeho, co tu už nemělo být, ale z nějakého důvodu se vás to nechce zbavit. Něco, co ani nevíte, že tady je. Připomínka. Duchové, jsou to balíky slámy. Zapomenuté věci. Odložené hračky. Duhové jsme my všichni pro někoho jiného. Výplody fantasie. Co by mi na to asi řekla Sophie? "Vidím mrtvé lidi" asi ne. Duchové, to je Bruce Willis. Je to, "všichni jsou mrtví Dejve." Jsou to Oba van a Qui-Gon Jinn. Je to Elmer Bernstein a Ray Parker:) Tváříte se jako byste viděli ducha:-*

Víte jaké to je, když vám třeba něco z dětství popisovali tak živě, že si dodnes nejste jistí, jestli to, co máte v hlavě je skutečnost, nebo jen vaše fantasie?
Duchové jsou, duchové nejsou. Hloupé se tím zabívat, Příliš profláklé. Ozvu se až nějakého zahlédnu, jak mi kyne zpoza rohu:)

Dobrou ducháčici:)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pc-project pc-project | Web | 12. července 2011 v 2:36 | Reagovat

Souhlasim s Tebou. Tvuj blog se mi moc libi a mam zajem o sprateleni ci podobne. Mas-li zajem tak odpovez na nas blog ci k nam jen zavitej. Dekujem:)

2 nebudovce.blog.cz nebudovce.blog.cz | 12. července 2011 v 8:16 | Reagovat

jak je to s dušemi se dočteš na mém blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama