"Where are my angels, sweet sweet angels..."
Greetings everyone. Jsem tady a stýskalo se mi.
Všichni jste mi moc chyběli, proto se na krátký čas
a po dlouhém stěhování vracím zpět. Držte mi pěsti
a možná tady chvíli zůstanu. Začíná se mi u vás líbit.
Cheers Jilly:-*Something wicked this way comes!

30. července 2011 v 1:20 | J.
No, musím říct toto jsem nečekala. Skvělý večer. Snad jsme moc nevymrzli. Skvělé vtipy, skvělí lidé. Až na některé, dobrá, ale to je přirozenost. Nevím, jestli si se mnou někdo zahrává, jestli jsem vážně tak lehce přizpůsobivá, tak jednoduše dávám druhé šance aby mně záhy mohli znovu podrazit? Nerozumím jim.

A Teď Se Podržte! Našla jsem psa. Právě jsem podnikla cestu domů přes půl města jako obyvkle, MHD u nás tak pozdě nefachčí:) A někde v polovině cesty se ke mně přidal malý černý pes. Zjevil se úplně zničeho nic ale už se mně nepustil. A Bohužel, došel se mnou až domů. Ale já ho domů vzít nemohla:-/ Mám přece "krysáčika" a ten jiné psy nemá rád:( Musela jsem ho (spíš ji) nechat venku. Dokonce podlezla plot aby se za mnou dostala. Párkrát jsem ji zachránila před řítící se autem. Upřímně doufám, že tady ráno ještě bude. Na zahradě nebo tak. Abych se mohla poradit, co s ní udělat najít jejího majitele. Jsem z toho celkem v šoku:-/ Chuděrka...
Hmm, taky jsem tou cestou dělala navigátora a dostala dvě nabídky k práci:-/ Ejchuchuchuj:-/Mno nic, jdu lehando grando po náročném dni:) Dobrou, virtuálkové:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama