"Where are my angels, sweet sweet angels..."
Greetings everyone. Jsem tady a stýskalo se mi.
Všichni jste mi moc chyběli, proto se na krátký čas
a po dlouhém stěhování vracím zpět. Držte mi pěsti
a možná tady chvíli zůstanu. Začíná se mi u vás líbit.
Cheers Jilly:-*Srpen 2011

Ach jo

8. srpna 2011 v 14:00 | J.
Nevím jestli se chci vracet k něčemu z toho co probíhalo v uplynulých dnech. I když k něčemu jistě. Vzpomínám si na některé věci jen matně. Na některé až příliš živě a vzpomínat nechci. Vím, že jsem dvakrát viděla N. Vím, že je možné že ji neuvidím několik měsíců. Je jiná. Byla jsem fotit veterány a byla jsem na "sešlosti". Ta byla divná jako poslední dobou všechny. Některé lidi jsem vidět nemusela. Viděla jsem ale Rudu z Ostravy a pár dalším komiků zejména z Nastojáka. Je to vůl ale umí být vtipnej:) Nějakým záhadným způsobem se mi povedlo být v kavárně s lidmi co do kavárny netipnete. Taky že se tam nehodili :D Fotíííím! Schopping vrámci výběru dokonalého dárku pro jednoho z pěti oslavenců byl moc moc zábavný:) Zjistila jsem že máme jeden moc fajn sex shop. Dostala jsem zmrzlinu a cukrovou vatu!:D Taky jsem měla tu spešl zmrzku z mekáče, co si můžete namíchat sami a kterou nám namíchali trochu víc než jsme chtěli. Byl to příjemný hřešící den. Dál už se mi vybavují jen ty méně příjemné zážitky. Spadla jsem z houpačky. Měla několik rozhovorů, které moc přijemné nebyli. Známý uprostřed noci sedl do auta a odjel. Křičeli na něj, běželi za ním, ale k ničemu to nebylo. Byl na šrot. Ráno se vrátil. Zajel si na hambáč. Debil. Ví se o mně. "Jeho" kamarádi mně znají aniž by se mnou někdy mluvili. Asi moc mluvil. A asi o mně mluvil přehnaně pozitivně. Jinak by na mně tak nekoukali. Pak to podělal. Díky. Dozvěděla jsem se spoustu věcí. Přišli nevhod. Ovce dělá beee. Jmenuje se Shawn. Pořád jsem tabu. Prý je mu se mnou dobře. Jsem jeho "kamarádka". Zdůrazněno slovo kamarádka. To jsem nechtěla slyšet. Chtěla jsem přinejmenším slyšet, že mně nenávidí a už se mně nechce nikdy vidět. Je to jednodužší. Ale ne, on se na mně neumí vykašlat. Kurva! Oslavenec byl divný. Ani se se mnou nerozloučil. Po půlnoci jsem si to rázovala přes zbahněné pole abych se dostala do civilizace. Nakonec jsem jela nakoupit, ale nic nekoupila. Vyrobila tričko Nirvany a zamilovala se do Banksyho. Mr. Brainwash neexistuje. Co vím je, že jsem to vše dospala až dnes. Přes týden jsem doma moc nebyla. Jsem mrtvá. Nenávidím lásku. Je krutá. Paradise lost!

Titulek článku nesmí být prázdný

4. srpna 2011 v 0:44 | J.
Cokoli co na mne dříve bylo kreativní ztrácí jakoukoli kadenci využití:-) Nemám vůbec zač:)
Připadám si, že dělám něco špatně? Nebývám moc doma to ano, ale jak jim vysvětlit že sama doma se přece brzy zblázním?
Nemám práci a s ničím jim nepomáhám? No, ano, k tomu nemám co dodat:-/
Chodím se domů jen vyspat? Hmm, viz první bod.

Změním své chování! Budu pracovat, pomáhat a komunikovat (ehm..!). Znovu se poptám po práci, nejbližší vypadá na konec srpna a to jako archeoložka:) Hurááá! To jsem si vždy přála:D Práce vypadá asi takhle: Kupa lidí se hrabe v kupě hlíny a mluví si sama pro sebe: "Zpičená hlína, zkurvený šutr, zasraná motyčka, už jsem rozbil třetí..." a tak dál:D Těším se:)
Na říjen to vypadá na nějaké inventury v obchoďácích, ale zkrátka nic velkého:-/ Mám takový plán. Zeptat se v každém krámě do kterého vkročím:D

Navíc teď trávím spoustu času za volantem a ještě mnohem více ho za ním trávit hodlám:-/ Uvidíme, uvidíme...
Už zase papírkuju!:)

Scháním dar veledar! Vlastně je to více veledarů. Totiž více darů a jeden vele. Totiž pusťte to z hlavy:)
Dnešní sešlost za účelem spousty plánu byla divná. Neočekávaná cesta domů, divná. Náhlá přítomnost starých (eh)přátel, divná. Skorohádka s H, divná. A ta cesta domů!!!!Divná! I plány jsou divné. Ale den to byl vtipný:) Oba tři byly:) Neradovat se!!!

Přestanu s těmihle články! It doesn't work!

Boom Boom Boom http://www.youtube.com/watch?v=6ddRbtlMv8Q

3. srpna 2011 v 1:44 | J.
Takže Bůh je žena, fantastický a navíc příbuzná, začnu žebrat o úlevy."
J. je tak šíleně unavná! Dnes to myslím vážně. Svět se točí a točí a točí. Koule zastav na chvilku nebo si zahraju na Chucka a zkopu tě do kulaté krychle:-p Včera jsem byla na úžasném odpolením obědě u K. Vážně jsem uvařili. Fíhahaha! A dnes?
Dnes to byly GG, Mia, Hotel nezávislost, Michele, ťamani, úspěch, Kiki, S., V. a červenobílé víno. Posezení v mém milovaném retrobytě a výběr toho nejlepšího z 70's, 80's, 90's:) Klasika...fůůůůů

Bylo mi oznámeno, že budeme zakládat kulturní online magazín:D Nemám ponětí, čí to byl nápad, ale strašně se mi to líbí:D Jsem tak krásně odpočatá. Díky GG a všichni ostatní:) Dobrou, ať vás myši koušou celou noc:)

Click!

2. srpna 2011 v 0:19 | J.!I HAVE GOT REALLY NOTHING TO SAY TO YOU!Chyba v Matrixu http://www.youtube.com/watch?v=5GrXd-KHdXM

1. srpna 2011 v 1:14 | J.
The best fucking weekend ever! I've been doing NOTHING. I've seen about eight movies encluding lovely Gran Torino, Sucker Punch or Water for elephants (not so bad that I've expected). I started reading new Pratchett and even relaxed:) I think everyone need this kind of weekend time after time:)And tomorough?! I'm abou to make some new lists:) And I'm gona became responsible for me and I'll start living again:) Not just drowning in my own uncertainty.


I'm invited to an important date! If I don't count the tomorought lunch invitation of my friend I still have to think about this huge drinking birthady party that's gonna be the next weekend! I'm invited. There are about 5 people that celebrate:) BUT It's gonna be outside, whole night/day/morning. They're bringing some tants but it's gonna be really cold next weekend and I'm sick all the time. It IS NOT a good idea! I still have to go and figure out something:-/ It' my only posibility:)TIRRRREEEEEEEEEEEEEEEED!!!!!!!!!