"Where are my angels, sweet sweet angels..."
Greetings everyone. Jsem tady a stýskalo se mi.
Všichni jste mi moc chyběli, proto se na krátký čas
a po dlouhém stěhování vracím zpět. Držte mi pěsti
a možná tady chvíli zůstanu. Začíná se mi u vás líbit.
Cheers Jilly:-*Novinkovač part I

23. listopadu 2011 v 0:24 | J. |  Sofistikované povídání o filmech
* BTW: Taky se vám děje to, že se vám ty videa samy od sebe pozpřehází nebo vůbec neukazujou? :-/ *

Dobrá, než si tedy půjdu lehnout ráda bych se s vámi podělila o pár věcí, které je škoda nechat si pro sebe:) Moje věrné nejvěršnější zdroje, mně snad šálí zrak:) Přece jen i přes svůj poslední dobou čím dál víc skeptický pohled se možná doopravdy dočkám pár hezkých věcí:)

Za poslední dobu mně zdaleka nejvíc nadchl ParaNorman. Takhle libůstka by měla mít premiéru někdy kolem září příštího roku, což je bohužel pro mně ve značně mlhavém nedohlednu:( Nejen, že jde o stop-motion, pro což já mám slabost. Zároven to bude asi celkem zábavná zombie-árna a to nemluvím o těch co tohle spísklai a svým skvělým hudebním vkusem si u mně nehorázně šplhli:) Here it comes, ParaNorman. Enjoy! Tohle je řemeslo. Takových je málo.

ParaNorman


Předpokládám, že trailer na nový Underwordl už všichni viděli, ale pro případ, že se to k někomu nedoneslo, tak Kate Backinsale je zpátky, nezapoměla ani na kontaktní čočky, ani mastné vlasy ani latexovej vohoz, protože předpokládám, že o nic jiného než pohled na Selene tady nesjpíš nepůjde. Komentáře jako " Kate is all that matters..." mluví myslím za vše. Prachy prachy prachy. A když už máme udělat další díl, co takhle přijít s novou zápletkou? Co takhle s nějakou originální? Ale kdeže, k čemu? Příjdeme s tou samou se kterou přišlo už milionjedna lidí před námi:) Proč ne:) A ted vážně, jedinný co se mi na tom možná trochu líbí je to dítě...:)

The underworld: Awakening


Tohle je taková milá oddychovka:) Klasická story, sympatické obsazení, zatím relativně fungující humor, no snad to vydrží:) Byla bych ráda, miluju akční komedie.

aneb když si holka začne s dvěma chlapama najednou. Už z principu to nedopadá dobře. Co teprv, když jsou to nejlepší kamarádi a trénovaní agenti:) Chlapy no tak, nakonec s ní nezůstanete ani jeden;)
This means warNo jako bych o tom nemluvila stopadesátkrát dokola, ale nemůžu si pomoct. Jestli to podělají, tak je...*marné výkřiky do prázdna*
The hunger games


Další na řadě je několikátý pokus zopakovat si úspěch Love actualy New Year's eve. No alespoň je to tentokrát lepší téma než Valentýn;) A je tu Lea Michele a milion dalším sběratelských figurek:)
New Year's eve

Tohle mně pobavilo. Úžasně uklidňující rodinná komedie. Zvířátka, dětičky, originální zápletka, no jednou za čas proč ne:)

We bought a Zoo

Luc Besson je jméno které ve většině případů nepotřebuje komentář. Vypadá to, že je tomu tak i v tomhle případě. The Lady. Na tohle se hodně těším.

The Lady


To je pro dnešek všechno, musím taky někdy spát :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama