"Where are my angels, sweet sweet angels..."
Greetings everyone. Jsem tady a stýskalo se mi.
Všichni jste mi moc chyběli, proto se na krátký čas
a po dlouhém stěhování vracím zpět. Držte mi pěsti
a možná tady chvíli zůstanu. Začíná se mi u vás líbit.
Cheers Jilly:-*Memento mori http://www.youtube.com/watch?v=A7-NDAG58qY

2. prosince 2011 v 13:51 | J. |  Daily

She looks like my friend!:D

Včera jsem byla na skvělém koncertě. Přemýšlím, že napíšu krátkou reportáž, jelikož jsem nafotila asi 30 fotek a je škoda nechat je ležet ladem. Některé z nich se ale pravděpodobně objeví v místních novinách:) Kapelu můžete checknout TADY, stojí to za to.
V noci jsem dostala úžasný nápad na velkolepý projekt. Je ale tak velkolepý, že se samozřejmě nikdy neuskuteční. Jen si teď bude uzurpovat velkou část mé mozkové kapacity:)
Další dva koncerty mě čekají v neděli s tím, že dost uvažuji o nějakých interview. Ať už do místního plátku, pro školu nebo na server. Bude to ale náročné, think I might use some help:)
Světe div se, Václav Kalus přijede příští týden k nám na univerzitu a já mám možnost udělat s ním nějaké fotografie, popřípadě možná napsat nějaký článek nebo udělat interview. WTF?! On to samozřejmě ještě neví :D Muhehe
Zažila jsem dva skvělé dny, překvapivě ve škole. Probírali jsme totiž dva dny téma smrti ve starší české literatuře. Neustále mi to evokovalo Pratchetta. Už chápu, kde k těm nápadům přišel:D
Takže...já si jdu lehnout než vás dva zase napadne nějaký úžasný způsob jak se nechat zabít. Nebo hůř, vyloučit. Ne, nepotřebuji si ujasnit, co je důležitější:) Jdu si lehnout, čtu Sandmana, Marquéze, Villona, Rajchmana a Pratchetta a jsem neskutečně mrtvá. Potřebuji si odpočinou než vyrazím na letošní druhý punč a vrhnu se na předposlední seminárku:) See you in my dreams...:-*If only heaven looked like that!:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 2:01 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama