"Where are my angels, sweet sweet angels..."
Greetings everyone. Jsem tady a stýskalo se mi.
Všichni jste mi moc chyběli, proto se na krátký čas
a po dlouhém stěhování vracím zpět. Držte mi pěsti
a možná tady chvíli zůstanu. Začíná se mi u vás líbit.
Cheers Jilly:-*Shrnutí z lenosti: Super 8, Country strong, Fright night, Warrior

25. prosince 2011 v 0:07 | J. |  Sofistikované povídání o filmech
Přemýšlím, jestli vám mám vypsat, jak mám krásné Vánoce a divnou opilecko-hysterickou náladu už od rána ale místo toho vám napíšu, co jsem za poslední dobu viděla ať už to mám z krku.

Oficiální název: Super 8 (2011)
Režie:J.J. Abrams
Hudba: Michael Giacchino


Moc se mi to líbilo. Strašně mi to připomínalo mě jako dítě a přišlo mi roztomilý, jak je to koncipovaný jako tribut, poklona, pocta velkým režisérům, nebo hlavně panu S. J.J.Abrams s napětím pracovat umí a ani chvíli jsem se nenudila natož aby mně dětští herci nějak štvali. Právě naopak. Nebylo to vůbec dětsky infantilní nebo tak. Bylo to dobrý. Herci byli náhodou skvělí a Elle Fanning mně svým výkonem docela dost převapila. Dámy a pánové, máme tady pár dalších nadějných tvářiček:)

Oficiální nízev: Fright night (2011)
Režie: Craig Gillespie
Hudba: Ramin DjawadiJsou filmy u kterých je dělat remake absolutně k ničemu (Nekonečný příběh). A pak jsou filmy, kde se toho dá skvěle využít (Fright night). Tenhle film je hrozný. Je tupý, je bez pořádné atmosféry, lekla jsem se tak jednou a jako "dobré béčko" u mně taky neobstojí. Během jeho sledování mi přišlo jako by se mnou zacházeli jako s úplným tupcem. Škoda herců. Materiál byl dobrý, mělo to potenciál a v současné době to mohlo docela dost zabodovat. To co z toho vylezlo je ale slátanina toho největšího kalibru. Dialogy jsou maximálně hloupé a efekty taky dost špatné. To už se mi víc líbilo "Jennifer's body" Amen:)


Oficiální název: Country strong (2010)
Režie: Shana Feste
Hudba: Michael Brook

Film, který mi z jistých důvodů připoměl, co mám na sobě i na filmech ráda a taky mi připoměl jak miluji hudbu a nezáleží na tom, jestli je to metal nebo country. Film plný krásných myšlenek a skvělých hereckých výkonů:) Vřele doporučuji:) Všichni včetně Leighton Meester a "Tronova syna" jsou tam úžasní a hudba je nádherná:) Hlavní píseň má Oscara.


Oficiální název: Warrior (2011)
Režie: Gavin O'Connor
Hudba: Mark Isham

Nikoho nepřestává fascinovat jak rychle se tenhle film objevil v seznamu nejlepších filmů vůbec :D Respektive nejlépe hodnocených. Rozhodně je to skvělá záležitost. Více zde:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama