"Where are my angels, sweet sweet angels..."
Greetings everyone. Jsem tady a stýskalo se mi.
Všichni jste mi moc chyběli, proto se na krátký čas
a po dlouhém stěhování vracím zpět. Držte mi pěsti
a možná tady chvíli zůstanu. Začíná se mi u vás líbit.
Cheers Jilly:-*the thoughts room, thank you for being here for me.

11. ledna 2012 v 23:31 | J. |  Daily
Být pokorným a ohleduplným posluchačem může být někdy opravdu těžké. Posluchačem všech těch příběhů ostatních lidí. Které se vás někdy vůbec netýkají. O to jednodušeji se poslouchají. Jindy jste s nimi přímo spojeni, jen to zatím netušíte. A jindy jste si toho dobře vědomi, ale vypravěč je ten kdo netuší. A tak jen tiše přikyvujete, posloucháte, nasloucháte, děláte společnost těm kteří ji potřebují a občas si také něco necháváte pro sebe. To je ta nejtěžší část. Nakonec to často skončí tak, že vy sami potřebujete mluvit. Ale přesto všechno, co pro ostatní děláte, kolik času věnujete, kolikrát jste tu pro ně a ne pro sebe se může stát, že zrovna pro vás tady nikdo nebude.
A tak nebudete moci mluvit. A když nebudete mluvit, skončíte sami se sebou, zamotaní ve vlastních myšlenkách, výčitkách, obavách, starostech. Říká se, že často je v těchto případech tužka a papír vaším nejlepším přítelem. Nejvýhodnějším spojencem v boji proti neposedným myšlenkám. Tok myšlenek nelze zarazit, proudí si z vlastní vůle z jednoho konce hlavy do druhého. Jeden by se občas zbláznil z toho jaký nepořádek nadělají. A to jen proto, že jste neměli s kým mluvit. Já často poslouchám. Vím, že tím ulevím něčí bolavé duši. Všechny ty starosti skončí u mě. Občas je i těch cizích moc. Občas se musím vypořádat i s cizími myšlenkami...občas.
Pro člověka znamená hodně nebýt v tom sám. Nic neuleví starostem tolik jako říct je nahlas. A někteří byli holt vybráni k tomu aby jim naslouchali.
Just say it and you'll feel better. I promise. You need to say it and I need to listen, because I won't let you leave this room until you tell me what is wrong. For your own good.KLIKNOUT!


Good night:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 2:01 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama