"Where are my angels, sweet sweet angels..."
Greetings everyone. Jsem tady a stýskalo se mi.
Všichni jste mi moc chyběli, proto se na krátký čas
a po dlouhém stěhování vracím zpět. Držte mi pěsti
a možná tady chvíli zůstanu. Začíná se mi u vás líbit.
Cheers Jilly:-*Daily

Integrity, Love, Unity, Moon children http://www.youtube.com/watch?v=MTpams0HuRo

15. listopadu 2011 v 20:32 | J.
Dnes mi vyšel první (nevím jistě, jsem sklerotička:D článek v novinách. Neskáču do stropu, jen mám dobrý pocit. Anketa byla prý taky dobrá, děkuju za podporu:D Momentálně poslouchám rozhasovou hru na motivy Strašidla Cantervillského. Jelikož jednou z mých letošních seminárek je napsat rozhlasový scénář, tak doufám, že se z toho něco málo přiučím. Není to první hra co poslouchám, poslední byla ale v angličtině a to není v tomhle případě moc použitelné. Nejen proto, že můj profesor je tak trochu staršího vydání a když jsem mu dneska ukázala Cestu kolem světa za 80 dní a vysvětlila, že kniha je v originále, ale že mám i její české vydání vůbec nepochopil o čem mluvím:) Konečně mám rozpracované všechny čtyři seminární práce. Alespoň doufám, že jsou čytři, protože jestli ne tak jsem pěkně co? no co? V p*či že ano:) Hunger games pokračují skvěle, jsem někde na 100 ( wtf?!:D ) stránce a za chvíli se na to chystám. Teď ale pracuju na několika recenzích a na článcích pro server pro který budu psát. Tak mi držte palce ať se tu objeví co nejdřív :-*


Mimochodem, taky vám přišla na tumblr tahle divná spamoidní zpráva? Něco ve smyslu. Not only that I like your blog but I am obsessed with you secretly add me as you friend on bla bla bla page so we can hang sometimes? :D To víš že jo, jako by vás bylo málo:D

See you soon, your moonchild:)

I never wanna die! http://www.youtube.com/watch?v=ax6UXyAXSZo&ob=av2n

13. listopadu 2011 v 14:35 | Jill
Hmm...tam mám za sebou první anketu dělanou čistě s cizími lidmi. Mé první po měn totiž profesor chtěl se svými kolegy. Možná si říkáte, jak lehké to musí být. Prostě jen někoho zastavíte, an něco se zeptáte a pak si ho vyfotíte. nenechte se zmýlit. Lidem se většinou ani trochu nelíbí, když je někdo fotí natož když si úplně cizí člověk bere jejich osobní údaje i přesto, že je to třeba milá nevinná dívčina :-p Není to přesně to v čem bych se bůhvíjak vyžívala. Nerada lidi takhle otravuju. Bohužel mi ale nic jiného s největší pravděpodobností nezbyde. Jedinným světlým bodem je to, že jde o anketu se studenty a ti jsou většinou přece jen povolnější než obyčejní smrtelníci. Ale stejně, stálo mně to hodně přemáhání. Tyhle moje ankety jsou otištěny i s mými fotkami (hlavní důvod proč je mám na starosti) v místních novinách. Jsem na sebe hrdá, že se mi pro změnu něco daří. Za to vděčím svému novému přístupu. Nicméně jesti mi můžete někdo kdokoliv, kdo něco podobného už dělal poradit jak na to, budu vám moc vděčná za jakékoliv postřehy. Nemám problém s komunikací s lidmi:) Jen mi dělá problém je tahle otravovat a nepřipadat si jako idiot:D

Once I'll be making pictures like this one:)

I screwed up again..tralaláááá:) http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10319602241-hollywood-night/21154215647-hollywood-night/

11. července 2011 v 23:42 | J.
I screwed up again! Budu držet hubu, budu držet hubu, nebudu nikomu věřit, nebudu nikomu věřit, nebudu s nikým mluvit, nebudu...budu držet hubu, ách jo:D

You said hey, what's your name, It took one look and now we're not the same. You said hey, since that day, you stole my heart and you're the one to blame!

YOU are not the reason why I smile anymore:) Stejně jako tričko z Práglu, co jsem dneska dostala. I love you not!:) Miluju ho už teď :DDon't you agree?:)

Zítra ráno mně čeká zápis. Ještě nevím na jaký chci obor. Je mi z toho zle:D Česká literatura-včetně žurnalistiky atd...Audiovizuální tvorba- včetně žurnalistiky, kde jsem skončila ze všech uchazečů šestá a jde i o atraktivní obor, ale myslím, že na něj nemám. I'm screwed, like allways...

And I just heard cat! it made really very evil noise...I don't get what it was:D I'm officialy scared :D

"Dnes jsme toho vyřešili hodně." "Možná až moc" "Příliš věcí na tak krátký den" "Dobrou" "Dobrou"

I saw a shooting star tonight! http://www.youtube.com/watch?v=CM3jcGsS0Po

11. července 2011 v 1:52 | J.


I've spend couple of hours outside tonight. Firstly just walking with my dog and then laying on the ground and simply wathcing the night sky:) I saw a shooting star:) And the most important is that I didn't forget to make a wish. :)

Mám za s sebou nádherný týden. Budu na něj dlouho vzpomínat:)
Budu vzpomínat na pondělí. Na zabouchnuté dveře. Jak jsem stála bosa venku, rozcuchaná a zmatená:) Jak jsem pobavila dvě auta najednou a málem skončila v bazénu:) Budu vzpomínat na Travoltu ve From Paris with Love a Royale cheese. Na ten večer strávený s přáteli u jednoho z nich doma:)
Budu vzpomínat na úterní přelomový zewling, na Lištičky, miláčka Cherry Currie a finální prázdninový úklid:)
Na středu, na tu dokonalou středu s Nikou, jahodovou dření, PLL a starým dobrým Woodsboro v polovině 90. let:) Ty noční procházky po městě, nahrávání a očumování měsíce na poli bylo dokonalý:)
Čtvrtek byl nejnáročnější a proto bude dlouho zálohován:) Marathon Star Wars s R.,H.,K, C a S u mně doma:) Začátek konce nastal v jednu hodinu po obědě. Konec konce pak o půl čtvrté ráno:) Odnesla jsem si z toho zase jedno nikdy více, ale Hana Sola kdykoliv:)
Až v pátek jsem objevila slavný Stormtroopovský zkrat,na který jsme v tom kolotoči zapomněli,koupila si to úžasné tričko, co mám teď na sobě za 40,- a stavila se na improvizovanou grilovačku, abych se rozloučila s nejlepším přítelem:)
Budu vzpomínat na sobotní den s Ghostfacem. Celý dlouhý den s Nikou a Vřískotama. Upřímně mně fascinovalo, že je toho po Star Wars můj organismus schopen:)Taky mne fascinovalo, že Scream 4 byl jedinný, který mně upřímně překvapil vrahem. Ostatní jsem všechny odhadla:)
A budu si doufejme pamatovat i dnešní zewling. Několika hodinové koukání na hvězdičky. Taky koukání na Flight with the conchords, Nanageddon a The Very Potter musical s mým dokonalým bratrem, umělcem a nejlepším přítelem:)
Budu vzpomínat na tohle noční dopisování, většina z článku tady je z minut po půlnoci:)

Mám za sebou nádherný týden. Budu na něj dlouho vzpomínat:)

Příští týden...no neřeknu, že takový nebude. Řeknu, že příští týden bude.:) Bude to autoškola, bude to zápis, bude to fotograf, bude to fyzioterapeut, bude to soukromá party, bude to kino,bude to vítání ztracené dcery a spousta kafe, bude to sekáč a bude to chata. Toť to, čím jsem si jistá.
Teď jsem si jistá ještě jednou věcí. A to, že Buffy, zabíječka upírů z 92 je pěkná hovadina :D A je to horor :D :D :D Asi chcípnu:)


...just in case you were wondering.

10. července 2011 v 18:09 | J....I want synthesizer!
[:synťák:]
;)

Once in a life I'd love to see a therapist for many MANY reasons http://www.youtube.com/watch?v=XE2yXb2byA4

10. července 2011 v 17:48 | J.
Niceday.ThefirstonewhenIreallydon'tknowwhattodo:)Jetoúlevanemítnicvplá
nu,zároveňpronásledovánatakovýmtímzvláštnímpocitemžetuněcochybí.

Miluju Bruce Willise! Potřebuje terapeuta. Nějak často se pohybuje v prostředí halucinací a moc se o něm mluví.

Dneska prostě zewling jako Brno = maximální laxní relaxace s minimální až nulovou produktivitou:)Asi takhle jen bez makeupu a dechberoucích šatů. Rtěnka aneb Hříšná Raida? Mno nic:)

Fotkajenádherná,jenškodaženemávlastní.Včemjealetahlefotkadůležitá,
připomínámičásttextujenžjsempsalaběhemskororozvodumýchrodičů
cestouautobusemnavenkovvevěku13let.Vrozpálenémletnímslunci
zářiloobilnépolestejněoslnivějakoslunce.nemohlajsemznějspustit
oči.bylotonádherné,jakomoře.Několikrátjsemsetamvarcelase
svojíúchylkounaotevřenéprostory,vyhlídky,pole,balkony,
houpačky,zahrady,sochy,lesy,louky,břízy,muženaměsícia inkoust:)

Můžu se zeptat? Jakto, že bývá ten měsíc někdy voranžovej?

It is weird that I've got very clear idea of a house that I once wanna buy for myself.

Jako zelené moře se vlmily lány obilí.Ve větru vlály její vlasy, černé,černější než noční obloha.Procházela se v bílích šatech krokem lehkým jako pavučina. A ty její oči. Něco z nich září. Stmívá se. Slunce zapadá a svojí září zkrášluje krajinu. Hory, pole, i lesy. Mračna růžovějí červánky. Jsou tak krásné. Jako ta dívka. Černovláska, ktetá se po nich prochází. Zvedá oči vzhůru. Někdo na ni volá, tam sezhora. "Eleanor" Jmenuje se Eleanor, jako já. Eleanor. El se zvedla na posteli a rozhlédla se kolem. Co se jí to zdálo?

Našlajsemto,jetotakdávno.Včerajsemsiříkala,žetenhletýdenbyl
skvělý.žednesjejedinnýaposlednídenkdysehypotetickymůženěco
pokazit.vlastněužsestalo.ještěmnětopřímonezasáhloaleužjeto
zasevevzduchu.nebudetvatdlouhoajednaosobazasedokážejak
skvělýmjemanipulátoremarozdělíhnedněkoliklidí,kteřídřív
jedenprodruhéhotolikznamenali.Téosobětonevadí.Nemá
proč.Máprosebedostnatoabyprolesknevidělanicjiného:)
Nelzetotéosbězazlívat.

Lze si jen opět uvědomit:) Že člověk je nakonec na všechno stejně sám:) Že nemáme věřit někomu, kdo sám neprojevuje dostatek důvery v nás:) Že má milovaná "láska je kurva":) Neníliž pravda:)


To mám moc ráda:)
Chci vlastní rádio:)

Be yourself, people won't like you anyway http://oldfilmsflicker.tumblr.com/post/7426989752/you-will-clap-for-susan-and-you-will-like-it

10. července 2011 v 0:25 | J.
LIST:

-napsat seznam
-nakrmit psa
-vyspat se (wtf?!)
-vypořádat se se zmatenými sms, jenž mi sice chodí, ale nedávají mé ubohé hlavě smysl
-download Flight of the Conchords a Mighty Boosh
-write just write just write just write
-nezapomenout se najíst-zase!:D
-"Krknutí do zkumavky není vědecký projekt, Barte"
-nebát se mně
-pořídit si aplikaci s hlasem Ghostface:-p
-konec světa je v roce 2012, protože tehdy se rozšíří Shengenský prostor a bude snazší převážet drogy přes harnice
-Nanagedon
-udělat autoškolu
-zapomenout na zrádce
-spasit svět
-znovu nakrmit psaAch Velvet Underground po ránu:)

9. července 2011 v 11:03 | J.
Ano, já mám teď ráno. Já mám teď Lou Reeda a Nico. Já mám teď kafe a "Krysáčika". Já mám teď wine in the morning and some breakfast at night.Já mám teď HLAD!

YOU KNOW WHAT?

9. července 2011 v 0:55 | J.


I DON'T

I told you I was freaky:-* http://www.youtube.com/watch?v=dBQaLuqwtl8&feature=mh_lolz&list=FL7-__IHfMn5Y

9. července 2011 v 0:13 | J.
23:30 - po návratu z odpolední tajné rádobygrilovačky, stojíme v kuchyni, vaříme a smažíme své mozky sledováním Flight of the Concords:) Milujte svobodu, ona vás nenávidí:)

You know, I just love these little unimportant moments like this one which is important just because you've spend it with people you love:)

I'll take a cup and then I'll put it on my head
And I'll just stand there bein' freaky with a cup on my head
Guess what? J. je povrchně šťastná. She bought 4 things in Second hand today:) Every single one of them for 40,- :) Kamenujte mne:) Kámen ? Zde!

slečna kocovina!?PS squirrels: Už se aspoň trochu orientujete v mé hlavě? :-p

UŽ?

7. července 2011 v 0:14 | J.


HARRY JDU DO BARÁKU

Let me hear you scream, Ozzy! http://www.youtube.com/watch?v=pFCStOMqpfk

7. července 2011 v 0:10 | J.


I hope I'll be able to say that in Friday, cause tomorrow's gonna be really HARD!
Bojím se, že to byl můj hloupý nápad jako obvykle, ale zítra mne čeká marathon Hvězdných válek u mně doma. Za prvé mně děsí lidi v mém domě a za druhé mně děsí pomyšlení, že strávím 24 hodin s očima na obrazovce;)

Držte mi palce aby to má mysl a oči přežili ve zdraví:)) Je to můj první takhle dlouhý marathon...ale po dnešním marathonu Vřískotu už přežiju všechno:) Hello Sidney, Good bye Sidney!:-*

Milý Davide Bowie http://cinderalla.tumblr.com/post/7284338299

6. července 2011 v 0:29 | J.Je pozdě i když ne tak pozdě. Tenhle článek je úplně zbytečný i když ne tak zbytečný. Let's skip to THIS . Z tupých oddychovek jedna z těch lepších. "Nesnáším to, snesu to":) Jo, a hrajou si tam na hudbu.


Raději se přesuňte k článku o jedno zpět;)

Be creative whatever it takes cause without it you can never find yourself. WTF?! :D http://www.youtube.com/watch?v=cB8W0rLnRkw

5. července 2011 v 18:46 | J.
Falling in love with your own stuff, it is not arrogance or tooproud. It is just like falling in love with yourself...

CLOWNS WONT EAT ME!!!What can you see?

I seeTHE world desperately seeking for THE freedom that ran away.

My appologize za angličtinu:-/
 
 

Reklama